Dekoracje komunijnego stołu pozwalają na uzyskanie uroczystej atmosfery i odpowiedniej oprawy przyjęcia komunijnego 2018.

Dekoracje komunijne ze sklepu internetowego ZlotyAniol.pl pozwolą zadbać o wyjątkowy nastrój na przyjęciu komunijnym. Autorskie kolekcje dekoracji oraz wyselekcjonowane produkty najwyższej jakości sprawią, że stół komunijny będzie prezentował się elegancko, wyjątkowo i odświętnie. W 2018 jakie produkty powinny znaleźc się na stole komunijnym? Podstawą jest oczywiście biały obrus, na którym warto ułożyć bieżnik komunijny. Bieżniki z komunijnymi motywami idealnie wpisują się w klimat przyjęcia i powodują, że stół nabiera wyjątkowego charakteru. Poza bieżnikiem bardzo ważne są także serwetki komunijne. To właśnie piękne serwetki na Komunię sprawiają, że stół nabiera tego "czegoś". Wybierzcie takie, które najbardziej trafiają w Wasz gust i idealnie uzupełniają całą kompozycję. Bardzo popularne jest także układanie serwetek w wyjątkowe kształty.

Do serwetek warto dobrać także eleganckie obrączki na serwetki. Jedną z propozycji wykorzystania takich obrączek jest zwinięcie serwetki komunijnej w rożek. 

Nie zapominajmy również o ciepłym blasku świec. Świece komunijne umieszczone w eleganckich świecznikach to wyjątkowy dodatek, który wręcz powinien znaleźć się na przyjęciu komunijnym. Efektowne dekoracje na Komunię pozwolą zadbać o oryginalny look. Zdecydujcie się na proste i ekskluzywne świece z oszczędnymi zdobieniami bądź świece komunijne z motywami komunijnymi. Najpopularniejsze to świece komunijne z Hostią, które wyglądają fantastycznie.

Na Komunii dziecka ważną rolę odgrywają także świeże kwiaty. Przygotujcie proste kompozycje kwiatowe, najlepiej wykorzystując szklane lub ceramiczne misy i wazony. Aranżacje wykonane na gąbce florystycznej zachwycają, a ich wykonanie jest banalnie proste. Szczególnie polecamy białe ceramiczne misy, które podbijają serca klientów sklepu internetowego ZlotyAniol.pl :-)    

>> Przejdź do dekoracji komunijnych <<

 

Dekoracje komunijne 2018 sklep internetowy ZłotyAnioł.pl

Zobacz najpiękniejsze dekoracje na Komunię z internetowego sklepu komunijnego ZlotyAniol.pl

Serwetki komunijne - zobacz

Serwetniki - zobacz w sklepie

Obrusy i bieżniki - zobacz

Świece i stroiki na świece - zobacz

Świeczniki - zobacz w naszym sklepie

Wizytówki, wizytowniki - zobacz

Dekoracje stołu - zobacz w sklepie

Wazony i misy - zobacz w sklepie

sklep komunijny ZlotyAniol.pl

Wróć na główną stronę sklepu >>

 

Dekoracje Komunijne i Pierwsza Komunia Święta


Pierwsza komunia jest tak ważnym wydarzeniem w żuciu dziecka że powinna odbywać się w bardzo uroczystej atmosferze. Aby atmosfera była wyjątkowa oraz uroczystość zapamiętana przez dziecko i obecnych gości, trzeba koniecznie zadbać o dekoracje stołu, sali, restauracji lub innego pomieszczenia w którym będzie odbywać się przyjęcie komunijne. Najważniejsze dekoracje komunijne to obrusy i bieżniki, serwetki, świeczniki, ozdoby tortu komunijnego, wazony i misy, winietki oraz wizytówki. Można przyjąć także że nawet zaproszenia komunijne są częścią dekoracji. Kolejnym ważnym elementem dekoracji komunijnych są ozdoby, które noszą dzieci. Szczególnie dekoracyjne elementy stroju komunijnego dziewczynek takie jak wianki komunijne, opaski, koszki, rękawiczki i pelerynki komunijne - wszystkie te ozdoby powodują że dzieci wyglądają wyjątkowo (i tak też powinny się czuć). W komunijnym sklepie internetowym zlotyaniol.pl oferujemy Państwu wszystkie potrzebne dekoracje komunijne w przepięknych wzorach z najnowszych kolekcji.

 

Opinie naszych klientów

Polecam
Eliza Gawryluk, 2018-05-08 09:57
Bardzo ładne dekoracje wianek, rękawiczki i ozdoby na stół. Polecam
Marianna, 2018-05-08 09:51
Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu,szybkości przesyłki i jakości zamówionego towaru.
Drodzy Państwo to była czysta przyjemność.
A zachwyt gości komunijnych bezcenny.
Polecam gorąco.
Z poważaniem
Katarzyna
Katarzyna Noras,, 2018-05-07 15:15
» zobacz wszystkie opinie
© 2008-2018 ZlotyAniol.pl
Zamów newsletter