Tort i inne słodkości to ważny element przyjęcia komunijnego! Jak zadbać o to, by goście ze smakiem zajadali przygotowane przez nas smakołyki?

Fantastyczną propozycją do przygotowania na przyjęciu komunijnym zdecydowanie jest słodki barek. Jego głównym elementem jest oczywiście tort komunijny, który zdecydowanie warto przyozdobić w wyjątkowy i elegancki sposób. Często decydujemy się na torty przygotowywane w cukierni, jednak z łatwością można ozdobić tort komunijny w domowym zaciszu. Obecnie popularne są opłatki komunijne z imieniem lub zdjęciem dziecka czy efektowne toppery z napisami, które podkreślają charakter przyjęcia komunijnego.

Świetnym wyborem są również pudełka na ciasto komunijne, które stanowią swego rodzaju podziękowanie dla gości. Do pudełek warto zapakować kawałki tortu bądź wypieków i w ten sposób na odchodne podziękować najbliższym, nie marnując ciasta. 

Coraz popularniejszy w naszym kraju jest także słodki barek. To wyjątkowe miejsce pełne apetycznych wypieków, mis ze słodyczami, ciasta i innych smakołyków, które od razu wzmagają apetyt. Słodki barek powinien być wyróżniony w szczególny sposób przy pomocy specjalnych balonów, banerów, a także akcesoriów, które zadbają o słodki i apetyczny klimat.

słodki barek na komunii

 

Zobacz dekoracje tortu komunijnego, dodatki do słodkiego bufetu i słodkości w sklepie komunijnym ZlotyAniol.pl

opłatki na tort komunijny

Opłatki na tort komunijny
- zobacz w sklepie

pudełko na ciasto komunijne

Pudełka na ciasto komunijne
- zobacz w sklepie

figurka na tort komunijny

Figurki i toppery komunijne
- zobacz w sklepie

dekoracje słodkiego barku na Komunię

Słodki barek na Komunię
- zobacz w sklepie

słodycze do słodkiego barku na komunii

Słodycze do słodkiego bufetu
- zobacz w sklepie 

sklep komunijny ZlotyAniol.pl

Idź na stronę główną sklepu
komunijnego ZlotyAniol.pl >> 

© 2008-2019 ZlotyAniol.pl Zapraszamy na nasz instagram!
Zamów newsletter