Różaniec i księga gości czy gromnica to ważne pamiątki z dnia I Komunii dziecka, zobacz je w sklepie komunijnym ZlotyAniol.pl i zachowaj wyjątkowe wspomnienia z najpiękniejszego dnia Pierwszej Komunii Świętej!

Pamiątki komunijne są niezwykle ważne. Wracamy do nich nawet po wielu latach i przywołujemy wspomnienia. Jedną z piękniejszych pamiątek komunijnych jest Pamiątkowa Księga Pierwszej Komunii Świętej, która pozwala zebrać w jednym miejscu wpisy gości, życzenia czy wkleić zdjęcia. Księgi posiadają aż 100 stron, na których dziecko moze umieścić wspomnienia ze swojej Komunii. Dzięki złoconym bądź personalizowanym oprawom księgi stanowią jedne z najczęściej wybieranych dodatków komunijnych.

Równie ważnym dodatkiem są gromnice, czyli duże świece komunijne, które dziecko niesie ze sobą do kościoła. Warto ustroić je stroikiem, który wzmocni efekt dekoracyjny, ale też uchroni rączki przed ewentualnym poparzeniem.

Piękną i niepowtarzalną pamiątką są z kolei różańce. Perełkowe lub drewniane to dodatek na całe życie.

 

Księgi pamiątkowe, różańce oraz gromnice i stroiki kup w sklepie komunijnym ZlotyAniol.pl:

księgi pamiątkowe I komunii świętej
Księgi pamiątkowe komunijne
- zobacz w sklepie

gromnice i stroiki komunijne
Gromnice i stroiki na świece
- zobacz w sklepie

W naszej ofercie znajdziesz również piękne zaproszenia komunijne - powiadom gości o uroczystości w eleganckim stylu: kliknij

© 2008-2021 ZlotyAniol.pl