Jak udekorować Kościół na Komunię 2020?
Najpiękniejsze dekoracje kościoła

Podczas przyjęcia komunijnego ważne są nie tylko dekoracje stołu i pomieszczenia, ale też dekoracje kościoła. Ważne, by były eleganckie i uroczyste. Najchętniej wybierane są oczywiście świeże kwiaty. Ustawione w wazonach przy ołtarzu czy przy wejściu do kościoła są przepiękną ozdobą i wspaniałym tłem do przyjęcia Sakramentu Pierwszej komunii Świętej. Bardzo ważne są również dekoracje ławek. Nadają lekkości i delikatności. Wśród dekoracji ławek prym wiodą wianuszki, kokardy oraz probówki, w których można umieścić świeże kwiaty.

dekoracje ławek kościoła na komunię

Dekoracje ławek
- zobacz w sklepie

Dekoracje Kościoła
- zobacz w sklepie

Satyna, organza, tiul
- zobacz w sklepie

dekoracje komunijne kościoła akcesoria

Akcesoria do dekoracji
- zobacz w sklepie

Komunijne dekoracje kościoła 2020

W tym sezonie nadal będą modne naturalne, bardzo eleganckie dekoracje kościoła. Warto postawić na takie kolory jak biel, krem i oczywiście zieleń. Girlandy kwiatowe czy kompozycje ze świeżych kwiatów będą prezentowały się fantastycznie. W kościele można wykorzystać również takie akcesoria na Pierwszą Komunię Świętą jak styropianowe dekoracje np. Hostia czy kielich, drewniane napisy lub figurki (chętnie wybierane są np. serca dla Jezusa z imionami dzieci komunijnych), banery czy girlandy do zawieszenia pod sufitem. Wejście do kościoła można udekorować balonami.

Materiały do dekoracji kościoła na Pierwszą Komunię Świętą

Wśród dekoracji kościoła bardzo ważne są także materiały. Najchętniej wybierane są satyna lub poliester, które fantastycznie połyskują. Staną się wspaniałym tłem do przygotowania całej aranżacji. Do kokard i drapowania chętnie wybierana jest organza w różnych kolorach lub tiul w formie siateczki.

W naszej ofercie znajdziesz również piękne zaproszenia komunijne - powiadom gości o uroczystości w eleganckim stylu: kliknij

© 2008-2020 ZlotyAniol.pl