Dekoracje na Chrzest pozwolą zadbać o elegancki i uroczysty charakter uroczystości. Jakie dekoracje powinny znaleźć się na Chrzcie maluszka?

Organizując Chrzest dziecka warto zadbać o jego uroczystą oprawę. Piękne dekoracje nie tylko nadają eleganckiego klimatu, ale też oczarują gości. Nieważne, czy przyjęcie z tej okazji organizujemy w domu czy w lokalu istnieje kilka niezbędnych akcesoriów, które koniecznie powinny znaleźć się na przyjęciu z tej okazji.

Jednymi z pierwszych dodatków, na które się decydujemy są oczywiście zaproszenia na Chrzest. Eleganckie zaproszenia na Chrzest pozwolą zaprosić gości w wyjątkowy sposób. Niezwykle popularne są zaproszenia na Chrzest ze złotymi stópkami lub listkami eukaliptusa. Coraz częściej wybierane są także w pełni spersonalizowane zaproszenia sprzedawane w komplecie z kopertami i nadrukowanym tekstem.

Wśród dekoracji na Chrzest koniecznie wyróżnić należy także dekoracje stołu, gdyż to przy nim zasiądą zebrani goście. Serwetki na Chrzest ze złotym napisem, eleganckie świece czy bieżnik puszczony przez środek stołu zbudują podniosły klimat i mogą stać się bazą do stworzenia całej kompozycji.

Oczywiście ważne są również akcenty. Kompozycję dopełni drobne konfetti, diamenciki czy girlandy z perełek, jednak pamiętać należy również o gościach, którzy przychodzą do nas z prezentami. To właśnie dla nich stworzyliśmy piękne upominki dla gości na Chrzest, takie jak czekoladki z imieniem dziecka, słodkie migdały w lukrze czy urocze pudełeczka. Polecamy także przepiękne podziękowania dla Chrzestnych oraz Dziadków umieszczone w drewnianych pudełkach, które zachwycają cudownymi wnętrzami i personalizacją.

 

dekoracje na chrzest dziecka

 

Oryginalne i piękne dekoracje na Chrzest dziecka kup w sklepie ZlotyAniol.pl:

zaproszenia na chrzest

Zaproszenia na Chrzest
- zobacz w sklepie

podziękowania dla chrzestnych na chrzest

Podziękowania dla Chrzestnych
- zobacz w sklepie

uniwersalne upominki na chrzest

Upominki dla gości uniwersalne
- zobacz w sklepie

personalizowane upominki na chrzest

Personalizowane upominki dla gości
- zobacz w sklepie

serwetki i bieżniki na chrzest

Serwetki i bieżniki na Chrzest
-  zobacz w sklepie

świece i świeczniki na chrzest

Świece i świeczniki na Chrzest
- zobacz w sklepie

dekoracje stołu na chrzest

Dekoracje stołu na Chrzest
- zobacz w sklepie

dekoracje tortu na chrzest

Dekoracje tortu na Chrzest
- zobacz w sklepie

balony na chrzest dziecka

Balony na Chrzest
- zobacz w sklepie

dekoracje wnętrza na chrzest

Dekoracje wnętrza na Chrzest 
- zobacz w sklepie

niezbędne dodatki i pamiątki Chrztu

Niezbędne dodatki na Chrzest 
- zobacz w sklepie

© 2008-2019 ZlotyAniol.pl Zapraszamy na nasz instagram!
Zamów newsletter