Dekoracje na Chrzest pozwolą zadbać o elegancki i uroczysty charakter uroczystości.
Jakie dekoracje powinny znaleźć się na Chrzcie maluszka?

Organizując Chrzest dziecka warto zadbać o jego uroczystą oprawę. Piękne dekoracje nie tylko nadają eleganckiego klimatu, ale też oczarują gości. Nieważne, czy przyjęcie z tej okazji organizujemy w domu czy w lokalu istnieje kilka niezbędnych akcesoriów, które koniecznie powinny znaleźć się na przyjęciu z tej okazji.

Jednymi z pierwszych dodatków, na które się decydujemy są oczywiście zaproszenia na Chrzest. Eleganckie zaproszenia na Chrzest pozwolą zaprosić gości w wyjątkowy sposób. Niezwykle popularne są zaproszenia na Chrzest ze złotymi stópkami lub listkami eukaliptusa. Coraz częściej wybierane są także w pełni spersonalizowane zaproszenia sprzedawane w komplecie z kopertami i nadrukowanym tekstem.

Wśród dekoracji na Chrzest koniecznie wyróżnić należy także dekoracje stołu, gdyż to przy nim zasiądą zebrani goście. Serwetki na Chrzest ze złotym napisem, eleganckie świece czy bieżnik puszczony przez środek stołu zbudują podniosły klimat i mogą stać się bazą do stworzenia całej kompozycji.

Oczywiście ważne są również akcenty. Kompozycję dopełni drobne konfetti, diamenciki czy girlandy z perełek, jednak pamiętać należy również o gościach, którzy przychodzą do nas z prezentami. To właśnie dla nich stworzyliśmy piękne upominki dla gości na Chrzest, takie jak czekoladki z imieniem dziecka, słodkie migdały w lukrze czy urocze pudełeczka. Polecamy także przepiękne podziękowania dla Chrzestnych oraz Dziadków umieszczone w drewnianych pudełkach, które zachwycają cudownymi wnętrzami i personalizacją.

 

dekoracje na chrzest dziecka

Najmodniejsze dekoracje stołu na Chrzest Święty w biało-złotej kolorystyce

 

Oryginalne i piękne dekoracje na Chrzest dziecka kup w sklepie ZlotyAniol.pl:

zaproszenia na chrzest

Zaproszenia na Chrzest do wypisania
- zobacz w sklepie

zaproszenia na chrzest personalizowane

Zaproszenia na Chrzest personalizowane - zobacz w sklepie

podziękowania dla chrzestnych na chrzest

Podziękowania dla Chrzestnych
- zobacz w sklepie

prośby o bycie chrzestnym

Prośby o bycie Chrzestnym
- zobacz w sklepie

Upominki dla gości na Chrzest

Słodkie upominki dla gości
- zobacz w sklepie

pudełeczka na upominki na chrzest

Pudełeczka na upominki
- zobacz w sklepie

pudełka na ciasto na chrzest

Pudełka na ciasto na Chrzest
- zobacz w sklepie

inne podziękowania dla gości na chrzest

Inne podziękowania dla gości
- zobacz w sklepie

dodatki do podziękowań na Chrzest

Dodatki do upominków
- zobacz w sklepie

księgi gości na Chrzest

Księgi pamiątkowe Chrztu Św
- zobacz w sklepie

serwetki i bieżniki na chrzest

Serwetki i bieżniki na Chrzest
-  zobacz w sklepie

świece i świeczniki na chrzest

Świece i świeczniki na Chrzest
- zobacz w sklepie

dekoracje stołu na chrzest

Dekoracje stołu na Chrzest
- zobacz w sklepie

dekoracje tortu na chrzest

Dekoracje tortu na Chrzest
- zobacz w sklepie

balony na chrzest dziecka

Balony na Chrzest
- zobacz w sklepie

dekoracje wnętrza na chrzest

Dekoracje wnętrza na Chrzest 
- zobacz w sklepie

Świece do Chrztu

Niezbędne dodatki na Chrzest 
- zobacz w sklepie

niezbędne dodatki i pamiątki Chrztu

Szatki do Chrztu, opaski
- zobacz w sklepie


Jak udekorować Chrzest Święty dziecka na sezon 2021?

Bardzo ważne jest to, by dekoracje stołu na Chrzest były spójne i pięknie się uzupełniały. Warto zdecydować się na jednolitą kolorystykę, wybrać konkretny motyw przewodni i styl przyjęcia. Akcesoria na Chrzest Święty można dobrać samodzielnie, ale można skorzystać z gotowych propozycji, jakie oferuje sklep internetowy ZlotyAniol.pl W sklepie znajdziecie pięknie przygotowane kolekcje dekoracji, wśród których znalazły się wszystkie elementy niezbędne do przygotowania wyjątkowej i eleganckiej aranżacji.

Jakie trendy na Chrzest Święty będą pojawiać się w 2021 roku? Nadal bardzo popularne są biało-złote aranżacje wykorzystujące motyw wózeczka, dziecięcych stópek czy gołębia. Na Chrzest dziewczynki polecane są różowe akcesoria przygotowane w uroczym i subtelnym stylu. Często możemy spotkać motywy kwiatowe takie jak piwonie czy dalie. Dla chłopca pięknie sprawdzą się dekoracje na Chrzest w odcieniach błekitu. W trendach są także dodatki na Chrzest w stylu boho czy botanicznym. Chętnie wybierany jest motyw gałązki eukaliptusa i dekoracje w kolorze butelkowej zieleni.

Wybierz motyw przyjęcia na Chrzest Święty >TUTAJ<

Jakie dekoracje stołu na Chrzest Święty wybrać?

Jedną z najważniejszych są oczywiście eleganckie serwetki na Chrzest. Warto wybrać serwetki na Chrzest z napisem, personalizowane serwetki z imieniem dziecka, a także kieszonki na sztućce lub serwetki flizelinowe. Idealnym uzupełnieniem kompozycji na stole będzie także bieżnik na Chrzest i biały obrus plamoodporny, który stanie się bazą do przygotowania całej aranżacji. Warto wybrać także winietki z nadrukiem nazwisk gości czy zaopatrzyć się w dekoracyjne ramki z motywem graficznym i imieniem maluszka.

Jak udekorować wnętrze na Chrzest Święty?

Najpopularniejsza dekoracja to baner z napisem Chrzest Święty i imieniem dziecka. Do dekoracji wnętrza, niezależnie od tego, czy przyjęcie odbywa się w domu czy w lokalu idealne będą także balony na Chrzest z napisami. Można wykorzystać balony z helem, balony transparentne z konfetti czy balony foliowe. Pięknie zaprezentują się też papierowe girlandy, bibułowe puszyste pompony czy papierowe rozety dekoracyjne. Wnętrze mogą udekorować również wianuszki oplecione świeżymi kwiatami lub gałązkami, które świetnie wpisują się w styl boho i botaniczny.

Jakie podziękowania dla gości na Chrzest kupić?

Jak zrobić podziękowania dla gości na Chrzest? To pytanie zadaje sobie wiele rodziców. Oczywiście można wykonać je samodzielnie, ale szybciej i często taniej jest kupić gotowe upominki. Sklep internetowy ZlotyAniol.pl w swojej ofercie posiada piękne prezenciki dla gości na Chrzciny: czekoladki na Chrzest, pudełeczka na słodycze, bileciki z tekstem czy drobne figurki aniołków. Bardzo ważne są również podziękowania dla Rodziców Chrzestnych, najchętniej wybeirane są drewniane skrzyneczki z figurkami czy słodyczami.

Niezbędne akcesoria na Chrzest Święty

Organizując i planując Chrzciny należy zadbać także o niezbędne dodatki. Wśród nich koniecznie należy wyróżnić zaproszenia na Chrzest Święty do wypisania lub personalizowane ze zdjęciem dziecka. To dodatek, który pozwoli elegancko zaprosić gości. Ważna jest również pamiątka Chrztu Świętego. Jaki prezent na Chrzest wybrać? Idealna będzie świeca do Chrztu, chusteczka czy skrzyneczka na szczęście, która będzie trwałym upominkiem na długie lata. Rodzice dziecka mogą wybrać również księgę gości dekorowaną grafiką i imieniem dziecka, która zbierze podpisy gości i życzenia na przyszłość.

© 2008-2022 ZlotyAniol.pl