Chrzest dziecka to piękna uroczystość, która wymaga odpowiedniej oprawy. Ogromną rolę odgrywają dekoracje i dodatki na Chrzest, które dbają o uroczysty charakter uroczystości. Najczęściej wybierana kolorystyka to jasny róż dla dziewczynki i błękit dla chłopca. Na Chrzest warto wybrać spójne kolekcje dekoracji, wśród których znaleźć można idealnie dobrane dekoracje.

Kolekcje na Chrzest ze sklepu ZlotyAniol.pl

Kolekcja Różowy Aniołek

Dekoracje na Chrzest dziecka dedykowane dziewczynce. Słodki motyw aniołka wspaniale się prezentuje, a różowe tło idealnie pasuje na uroczystość dla maluszka. W kolekcji znalazły się dekoracje stołu i pomieszczenia, upominki dla gości na Chrzest, podziękowania dla Chrzestnych, a także wiele innych dodatków, które zamkną aranżację.

Kolekcję Różowy Aniołek kupisz w sklepie >tutaj<

Kolekcja Niebieski Aniołek

Fantastyczna propozycja dla chłopca wykonana w odcieniach bieli, błękitu, turkusu i niebieskości. Motyw aniołka wspaniale pasuje dla małego chłopca, a dodatki takie jak podziękowania dla Chrzestnych, zaproszenia na Chrzest, dekoracje stołu i pomieszczenia ze spójnym motywem stworzą wspaniały klimat.

Kolekcję Niebieski Aniołek kupisz w sklepie >tutaj<

Kolekcja Różowy Wózeczek

Piękna propozycja z symbolem wczesnych dziecięcych lat - fantastycznego różowego wózeczka. Całość jest lakka i wykonana w odcieniach bieli i różu.

Kolekcję Różowy Wózeczek kupisz w sklepie >tutaj<

Kolekcja Błękitny Wózeczek

Biało-błękitna propozycja utrzymana w pastelowej kolorystyce. Motyw błękitnego wózeczka to idealna propozycja na Chrzest chłopca.

Kolekcję Błękitny Wózeczek kupisz w sklepie >tutaj<

© 2008-2019 ZlotyAniol.pl Zapraszamy na nasz instagram!
Zamów newsletter