Upominki dla gości komunijnych pozwolą wyrazić wdzięczność za przybycie i podziękować gościom za prezenty. Na jakie upominki dla gości się zdecydować?

Najpopularniejsze podziękowania dla gości komunijnych to przede wszystkim fantastyczne pudełeczka na podziękowania. W tym roku najmodniejszy wzór to pudełeczka w kształcie alby. W 2020 roku dużą popularnością cieszą się także prześliczne pudełeczka w kształcie serc zdobione przeróżnymi grafikami. Jednymi z ciekawszych propozycji są pudełeczka z Hostią oraz pudełeczka z motywem kwiatów anemonów.

Do pudełeczek podziękowań warto włożyć słodkości. Słodkości ucieszą gości i będą najsłodszym ze wszystkich podziękowań. Jednymi z ciekawszych propozycji są przede wszystkim migdały w lukrze, czekoladki, żelki, mleczne karmelki czy owocowe cukierki.

Pozytywnymi opiniami i dużym zainteresowaniem wśród Rodziców cieszą się również czekoladki komunijny z imieniem dziecka. Przepiękne wzory graficzne oraz możliwość naniesienia personalizacji powoduje, że to najbardziej wykwintne ze wszystkich podziękowań. Czekoladki komunijne z imieniem można podarować osobiście bądź ułożyć przy nakryciach gości. Dobrze jest dopasować wzór czekoladek do grafiki na pozostałych dekoracjach, by stworzyć spójną kolekcję.

Najważniejsze osoby dla dziecka to oczywiście Chrzestni i Dziadkowie. Dla Dziadków i Chrzestnych warto wręczyć większe podziękowania, w pełni spersonalizowane. Mogą to być najwyższej jakości drewniane skrzyneczki wypełnione słodkościami, duże figurki aniołów z dedykacją czy przepyszny słodki miód.

 

Najpiękniejsze podziękowania dla gości komunijnych znajdziesz w komunijnym sklepie internetowym ZlotyAniol.pl:

czekoladki na podziękowania komunijne

Czekoladki komunijne
- zobacz w sklepie

pudełeczka i woreczki na upominki komunijne

Pudełeczka i woreczki na upominki
- zobacz w sklepie

podziękowania komunijne z imieniem dziecka

Lizaki komunijne z imieniem
- zobacz w sklepie

miód na upominki komunijne

Miód na podziękowania komunijne
- zobacz w sklepie

krówki na upominki komunijne

Krówki na Komunię
- zobacz w sklepie

świeczki na podziękowania komunijne

Świeczki z imieniem na Komunię
- zobacz w sklepie

Ciasteczka z wróżbą na Komunię

Ciasteczka na podziękowania komunijne
- zobacz w sklepie

anioły na Komunię

Anioły na Komunię
- zobacz w sklepie

bileciki podziękowanie komunijne

Dodatki do upominków
- zobacz w sklepie

podziękowania dla chrzestnych

Podziękowania dla chrzestnych 
- zobacz w sklepie

  Słodycze na podziękowania komunijne

Migdały i cukierki na Komunię
- zobacz w sklepie

pudełko na ciasto komunijne

Pudełka na ciasto komunijne
- zobacz w sklepie

Najpiękniejsze podziękowania komunijne dla gości na Komunię 2020 - jakie upominki wybrać?

Wręczanie upominków gościom komunijnym to już tradycja, z którą spotykamy się od wielu lat. Drobiazgi takie jak aniołki, pudełeczka czy słodycze wyrażają wdzięczność za przybycie i dziękują gościom za to, że świętują z Wami tę ważną uroczystość. Pierwsza Komunia Święta to przecież nie tylko wielkie wydarzenie w życiu dziecka, ale również w gronie całej rodziny i najbliższych osób. Obecnie nadal popularne są upominki komunijne DIY, czyli wykonane własnoręcznie, ale coraz chętniej sięgamy po gotowe propozycje, jakie oferują sklepy komunijne. Podziękowania zamawiane przez internet są przygotowane przez ekspertów w oparciu o najnowsze trendy, piękne i dopracowane w każdym szczególe, a do tego często tańsze niż te wykonywane w domowym zaciszu. Na jakie podziękowania warto się zdecydować? Zdecydowany prym wiodą podziękowania z imieniem dziecka takie jak czekoladki komunijne, pudełeczka serca czy aniołki lub woreczki z bilecikiem. Chętnie wybierane są także aniołki z gipsu, masy alabastrowej czy drewna. Tego typu propozycje pięknie wyglądają ustawione przy nakryciach gości lub bezpośrednio na talerzu. By dopełnić podziękowania warto wykorzystać także bileciki komunijne z tekstem, które można umieścić na szklance lub kieliszku albo położyć na serwetce.

Podziękowania dla Chrzestnych i Dziadków na Komunię

Chrzestni i Dziadkowie to jedne z najważniejszych osób w życiu dziecka. Są z nim od chwili narodzin, wspierają i służą dobrą radą w każdej sytuacji. To osoby, do których dziecko może się zwrócić, kiedy będzie miało gorszą chwilę czy zły humor. Dlatego warto wybrać specjalne podziękowania dla Chrzestnych na Komunię, które wyrażą wszystko, za co chcecie im podziękować. Na podziękowania dla Rodziców Chrzestnych i Dziadków najchętniej wybierane są drewniane skrzyneczki z elegancką zawartością. Często sięgamy także po słodkości, takie jak bombonierki z krówkami, czekoladki czy polski miód. Podziękowania dla Chrzestnych posiadają elegancki i piękny tekst, a także nadruk modnych grafik. Pięknie wyglądają dekorowane imieniem dziecka i grawerem na wieczku.

 

© 2008-2020 ZlotyAniol.pl Zapraszamy na nasz instagram!
Zamów newsletter