Upominki dla gości komunijnych pozwolą wyrazić wdzięczność za przybycie i podziękować gościom za prezenty. Na jakie upominki dla gości się zdecydować?

Najpopularniejsze podziękowania dla gości komunijnych to przede wszystkim fantastyczne pudełeczka na podziękowania. W tym roku najmodniejszy wzór to pudełeczka w kształcie alby. W 2019 roku dużą popularnością cieszą się także prześliczne pudełeczka w kształcie serc zdobione przeróżnymi grafikami. Jednymi z ciekawszych propozycji są pudełeczka z Hostią oraz pudełeczka z motywem kwiatów anemonów.

Do pudełeczek podziękowań warto włożyć słodkości. Słodkości ucieszą gości i będą najsłodszym ze wszystkich podziękowań. Jednymi z ciekawszych propozycji są przede wszystkim migdały w lukrze, czekoladki, żelki, mleczne karmelki czy owocowe cukierki.

Pozytywnymi opiniami i dużym zainteresowaniem wśród Rodziców cieszą się również czekoladki komunijny z imieniem dziecka. Przepiękne wzory graficzne oraz możliwość naniesienia personalizacji powoduje, że to najbardziej wykwintne ze wszystkich podziękowań. Czekoladki komunijne z imieniem można podarować osobiście bądź ułożyć przy nakryciach gości. Dobrze jest dopasować wzór czekoladek do grafiki na pozostałych dekoracjach, by stworzyć spójną kolekcję.

Najważniejsze osoby dla dziecka to oczywiście Chrzestni i Dziadkowie. Dla Dziadków i Chrzestnych warto wręczyć większe podziękowania, w pełni spersonalizowane. Mogą to być najwyższej jakości drewniane skrzyneczki wypełnione słodkościami, duże figurki aniołów z dedykacją czy przepyszny słodki miód.

 

Najpiękniejsze podziękowania dla gości komunijnych znajdziesz w komunijnym sklepie internetowym ZlotyAniol.pl:

upominki dla gości komunijnych

Uniwersalne upominki dla gości
- zobacz w sklepie

pudełeczka i woreczki na upominki komunijne

Pudełeczka i woreczki na upominki
- zobacz w sklepie

podziękowania komunijne z imieniem dziecka

Podziękowania komunijne z imieniem
- zobacz w sklepie

podziękowania dla chrzestnych

Podziękowania dla chrzestnych 
- zobacz w sklepie

  Słodycze na podziękowania komunijne

Słodycze do pudełeczek
- zobacz w sklepie

pudełko na ciasto komunijne

Pudełka na ciasto komunijne
- zobacz w sklepie

dodatki do podziękowań komunijnych

Dodatki do prezencików komunijnych
- zobacz w sklepie

sklep z dekoracjami komunijnymi ZlotyAniol.pl

Idź na stronę główną sklepu komunijnego
ZlotyAniol.pl >>> 

© 2008-2019 ZlotyAniol.pl Zapraszamy na nasz instagram!
Zamów newsletter